Проект Закону України «Про електронну комерцію»

Шановні колеги та члени Асоціації УЕЛБУ!

Ми цінуємо Вашу увагу та запрошуємо приєднатися до обговорення Проекту Закону України «Про електронну комерцію».

З метою правового закріплення чинного законодавства у сфері впровадження електронної комерції, було зроблено перші кроки  на шляху правового врегулювання дистанційної торгівлі із застосуванням електронних інформаційно-комунікаційних засобів і технологій. З метою спільного опрацювання правових норм щодо впорядкування господарських та економічних відносин в області електронної торгівлі було створено Робочі групи при органах державного правління з об’єднанням досвіду учасників електронного бізнесу та державної влади.

За ініціативи народного депутата від фракції БЮТ Юрія Полунєєва вже зареєстровано і внесено на розгляд до ВРУ Проект Закону № 6086 від 18.02.2010 «Про електронну комерцію». Саме тому звертаємось до Вас, як фахівців в даній області, приєднатися до громадського обговорення законопроекту із подальшим внесенням зауважень та пропозицій.

Ваша активна позиція та небайдужість до проблем розвитку електронної комерції в Україні сприятиме затвердженню конструктивного та якісно підготовленого проекту закону дуже важливого як для держави, так і для учасників бізнесу.

Законопроект доступний для завантаження.

Проект Закону 18.02.2010

Подання 18.02.2010

Пояснювальна записка 18.02.2010

Порівн табл до_зак-ту — 15.06.2010

Зміни і доповнення до законопроекту  направляйте, будь ласка, на електронну адресу — info@uelbu.org

Один відгук на «Проект Закону України «Про електронну комерцію»»

Ваш відгук:

Ім'я (обов'язково):
Пошта (обов'язково, не публікується):
Сайт:
Повідомлення (обов'язково):
XHTML: Ви можете використовувати наступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>