Увага! Внесено зміни щодо дати проведення конференції:
24 червня 2010 року при інформаційній підтримці Асоціації учасників електронного бізнесу України в Києві в освітньому центрі i-klass заплановано проведення конференції для юристів LegalCamp 2.0 – заходу, що збирає професіоналів, які працюють на стику юриспруденції, інформаційних технологій та комунікацій.
У цьому році LegalCamp 2.0 пройде в одноденному форматі. Кожен потік буде присвячений окремій темі і буде об’єднувати три паралельних секції, що включають доповіді, міні-доповіді, дискусії та майстер-класи. Всього очікується близько 48 доповідей.
Потік 1: Світ для юристів. Цей потік присвячений професійному та особистісному розвитку юристів, а також підвищенню їх IT-грамотності.
Секція 1. Інформаційні технології та автоматизовані рішення для юристів
Секція 2. Нові способи ведення та просування юридичного бізнесу.
Секція 3. Життя, здоров’я, розвиток юриста.
Потік 2: Юристи для світу. Цей потік присвячений обміну досвідом та майстер-класів професійних юристів для фахівців в області IT.
Секція 1. Корпоративне право, оподаткування, регуляторні аспекти.
Секція 2. Юридичні аспекти фінансування та аудиту діяльності підприємств.
Секція 3. Право інтелектуальної власності.
Реєстрація на офіційному сайті заходу є обов’язковою (www.legalcamp.org). Після реєстрації буде запропоновано вибір варіантів участі у заході. Кількість квитків обмежена.
LegalCamp 2.0 буде насичений цікавою та актуальною інформацією з перших рук – професійними дискусіями, корисними контактами, неформальним спілкуванням.

